Категорії
Відпочинок Туристу

Тур в Гонконг. Інформація для туриста

Гонконг – це адміністративний район Китаю. Саме він є економічним і туристичним центром країни і складається з більш ніж 200 островів Південно-Китайського моря. Тут розмовляють на кількох діалектах китайської мови, а англійська тут набуває особливий колорит і своєрідне звучання. Архітектура і культура Гонконгу поєднує в собі стародавні традиції і сучасний спосіб життя, тому тури в це місто залишаються настільки популярними.

Тури в Гонконг – для любителів контрастівhttps://clout.com.ua/

Відпочинок в Гонконзі підійде тим, хто мріє про щось неординарне, і в той же час, цікаве. Здійснюючи тур в це місто, важко не помітити економію простору будь-де. Близько один до одного побудовані хмарочоси, двоповерхові автобуси, підводне метро через протоку. Тур в Гонконг підійде тільки для любителів контрастів, адже у цьому місті поруч з Макдональдсом цілком можна знайти і англійський паб, і магазин з продажу буддистських пахощів, і японський ресторан. Настільки несумісні між собою заклади характеризують атмосферу у цьому місті.

https://clout.com.ua/Місто складається з декількох рівнів. Верхній — це значна урбанізація, безліч металевих конструкцій. Блискучих офісних будинків та багатоповерхівок; нижній рівень Гонконгу відрізняється тим, що тут більше помітний національний колорит, є безліч лавок, магазинів. У місті є багато ескалаторів, які піднімають перехожих з першого на другий рівень.
Тур у Гонконг – це можливість оглянути панорами міста, піднявшись за допомогою канатної дороги на пік Вікторія. Висота тут понад 500 метрів і особливо красиво виглядає місто в ночі, коли навколо горять вогні. Серед усіх цих будівель в стилі хай-тек можна побачити і куточки, де залишилося місце прекрасній природі. Таким своєрідним оазисом можна назвати Ботанічний сад, а також Зоологічний сад Гонконгу. Серед таких пам’яток можна також підкреслити Гонконгський парк з фонтанами, басейнами і садами, а також музей чайного посуду.

Тури в Гонконг – можливість познайомитися з іншою релігією

Тур у Гонконг — це завжди можливість бути одночасно у центрі подій, відвідувати міські виставки, спостерігати життя городян і мати можливість поринути в лоно природи. Можна сховатися від щоденної метушні серед екзотичних рослин та квітів місцевих парків. Тур в Гонконг також складно уявити без відвідування хоча б одного Буддистського храму. А адже тут їх величезна кількість, найдавнішим з них є храм Мань Мо. Він був зведений на честь богів Літератури і бойових мистецтв. Зрозуміло, що країна, в якій основною релігією є Буддизм, не може існувати без статуй Будди. Ідоли Дорогоцінних Будд встановлені в Монастирі Бамбукового лісу і, звичайно ж, є в храмах.

Безліч пам’яток природи і пляжі – це Гонконг

Збираючись в тур по Гонконгу, не забудьте відвідати місцевий Океанарій. Він вважається найбільшим розважальним центром у місті. Тут тримають справжніх акул, а також морських котиків, дельфінів та влаштовують вистави за участю цих ссавців. Тут також є аквапарк і сад метеликів. Тут часто влаштовують театралізовані шоу про китайської історії.https://clout.com.ua/

Пляжний відпочинок в Гонконзі представлений декількома відомими пляжами: Ло Шо Шин на острові Ламма, П’юй Про Ченг Ша на острові Лантау, на яких є всі можливості добре відпочити і навіть повчитися водних видів спорту. Іноді, пляжний відпочинок поєднують із шопінгом, адже більшість магазинів тут розташовані якраз біля морського узбережжя. Рафтинг, яхтинг, дайвінг все це можливо на пляжі. Недалеко від них є можливість пограти в сквош, крикет або гольф.

https://clout.com.ua/Величезна мережа готелів у Гонконзі зможе задовольнити вимоги навіть найвибагливішого туриста. Багато хто пропонує спа-процедури, ароматерапію, обгортання травами та масажі. Тури в Гонконг це не тільки знайомство з новою культурою, але і можливість оновити красу і здоров’я. Місцеві свята також відрізняються від європейських, наприклад свято ліхтарів Юань Сяоцзе, фестиваль Середини осені, свято човнів-драконів Дуаньуцзе, а також театральний фестиваль і спортивні змагання.

Тур в Гонконг

Гонконг – це справжнє обличчя Азії, тут зосереджені офіси компаній, кипить бізнес та активне життя. Але й тут можна цілком непогано провести час і відпочити, насолодитись національним колоритом і відпочинком.