Категорії
journal

12 кроків, які допоможуть тобі піти з цієї @#$%нної роботи

https://clout.com.ua/

 1. 09:00 Ти зайшов в офіс. Йдеш прямо до кавомашини і наливаєш собі чашечку міцної кави. Стирчиш там близько 10 хвилин. Потім повільно йдеш на своє робоче місце. Почалався каторжний робочий тиждень.
 2. 09:10 Перевіряєш свою сторінку в «Facebook», переглядаєш вхідні листи. Перед цим лазиш в своєму iPhone, дивишся, хто є в Viber…
 3. 10:00 Поспостерігай за своїми колегами. Я впевнений, що ти можеш розділити їх як мінімум на 3 типи: тупе створіння, трози розумніше, негідник-соціопат. Задай собі питання: «У чому мета їх існування?». Хіба, що розглядати своє відображення на екрані монітора?! Так що ж ти робиш серед них?!
 4. 10:05 Задумайся, скільки часу ти вбив на цю роботу. І скільки ти готовий терпіти? Скільки ти ще зможеш тримати в собі невдоволення і гнів… Ти розумієш, що не можеш робити одне і те ж щодня.
 5. 10:10 Ти вже починаєш злитися: очі наливаються кров’ю, а ручка в руках ламається, немов це чиясь шия.
 6. 10:30 Проаналізуй ситуацію. Можливо, є вакансія в іншому відділі або в одному з філіалів іншого міста. І думати про це страшно? Ти розмовляв з усіма колегами по телефону, і вони не здалися тобі адекватними людьми? Запам’ятай, вони точна копія твоїх нинішніх колег.
 7. 10:45 Тепер подумки повернемося в той час, коли тобі запропонували цю посаду. Звучало все так карколомно. Але через деякий час ти зрозумів, що в тебе є вибір піти з роботи або стрибнути з даху. Підкинути монетку чи що?
 8. 11:00 Раптом ти зрозумів, що в тебе ще стільки класного попереду. Ще потрібно навчитися грати на гітарі і твоїй дівчині начебто сподобалася ідея з новим веб-сайтом. Ні, ще зарано опускати руки.
 9. 11:10 Настав час скласти список того, що станеться, якщо ти підеш прямо зараз. І зауваж, що нічого смертельного не трапиться. Навпаки, навіть перспектив буде більше. Залишилося наважитися.
 10. 11:20 Запитай себе, чи ти зможеш жити без щоденного нежирного латте на «офісній кухні», смачного бутерброда з часниковим соусом або майонезом і безкоштовних хрустиків? Буде краще, якщо ти ще пару місяців попрацюєш або краще піти прямо зараз?
 11. 11:30 Ні. Будь-де краще, точно не тут. Підніми свій зад і йди прямо до шефа. Пора писати заяву про звільнення.
 12. 12:00 Все… свобода! Заява підписана. Вирушай на обід і сміливо починай нове життя!