Категорії
journal

Поліпшіть своє життя! 10 речей, які потрібно робити щодня

1. Вибирайтеся на природу

Скоріш за все, ви серйозно недооцінюєте важливість подібного проведення часу. Вчені кажуть, що вибравшись на природу, ви знижуєте стрес, стаєте креативніші, покращуєте пам’ять, та й взагалі стаєте однозначно кращими!

2. Робіть фізичні вправи

Всі ми знаємо, наскільки це важливо, але дивовижно, наскільки ж мало людей регулярно це роблять. А воно варте того! Адже крім переваг фізичного тонусу, вони роблять вас розумнішими, щасливішими, покращують сон, підвищують лібідо, та й взагалі змушують пишатися собою. Вчені довели, що регулярні фізичні навантаження є одним із секретів хорошого життя.

3. Проводьте час з друзями та родиною

Проведення часу з друзями та родиною – один з найбільш значущих джерел щастя. Особисті стосунки куди більш цінні для нас, ніж ми думаємо.

Відчуття непотрібності і самотності може зробити вас більш нещасними. Самотність може призвести до серцевих нападів, інсультів і діабету.

Практично всі довгожителі без винятку розуміють, що здорове соціальне життя і стосунки навіть більш важливі для збільшення тривалості життя, ніж регулярні фізичні вправи.

Друзі – вірний шлях до поліпшення вашого життя. Діліться з ними добрими звістками і радійте, коли ними діляться з вами – і ваші стосунки розквітнуть. Хочете миттєво стати щасливішими? Зробіть для когось щось хороше.

4. Дякуйте

Це зробить вас щасливішим!

Це поліпшить ваші стосунки!

Це може зробити вас кращим!

Це може поліпшити життя всіх, хто вам дорогий!

5. Медитуйте

Медитація може зробити вас щасливішим, допомогти знайти сенс життя, збільшити уважність, водночас допомагаючи позбутися гніву, тривоги, депресії і втоми. Та й гарна молитва теж допомагає нам відчути себе краще – навіть тим, хто не особливо релігійний.

6. Виспіться

Якщо ви думаєте, що можна позбавляти своє тіло необхідного сну, і це ніяк не вилізе боком – ви помиляєтеся. Втомленій людині важко бути щасливою. Хвороби “недосип” притягує, наче магніт. До того ж недарма кажуть: «ранок покаже» – рішення, прийняте після гарного сну, часто виявляється куди більш вірним. Недоотримання здорового сну робить вас більш дратівливою, і ви з набагато більшою ймовірністю можете зробити щось таке, про що згодом пошкодуєте. Так і для збереження краси – хороший сон напрочуд сприяє.

Якщо у вас є можливість лягти вдень і відпочити – зробіть це! Навіть короткочасний сон допоможе вам бути уважнішими і працездатнішими під час роботи, покращує здатність до навчання і очищає розум від негативних емоцій, водночас посилюючи позитивні. Так що не соромтеся!

7. Киньте виклик самому собі

Вивчення іноземної мови допоможе вам відточити ваш розум до бритвеної гостроти. Навчання грі на музичному інструменті зробить вас розумнішим. Ну а над зміцненням вашої сили волі ви можете працювати щоденно, і часом вона значно важливіша для досягнення успіху, ніж високий IQ. Пам’ятайте – найчастіше, озирнувшись на свій життєвий шлях, люди здебільшого шкодують про недоотриману освіту та втрачені можливості.

8. Смійтеся

У тих, хто бореться зі стресом за допомогою сміху, зазвичай, найкраща імунна система, у них менші ризики отримати інфаркт або інсульт – та й взагалі вони живуть довше. Ми повинні приймати сміх так, як ми це робимо з вітамінами – кожен день. Один лише спогад про щось веселе може допомогти вам поліпшити ваші взаємини. Сміх – це не тільки весело, але і вкрай корисно.

9. Доторкніться до когось

Іноді просте дотик може допомогти зменшити стрес, поліпшити командну роботу і допомогти вам бути переконливішим. Обійми роблять вас щасливішими. Ну а здоровий секс допоможе вам уникнути серцевих нападів і раку, поліпшити імунну систему і зробити життя довгим і насиченим.

10. Будьте оптимістом

Дивлячись на життя з оптимізмом, ви стаєте здоровіші, щасливіші і збільшуєте тривалість життя. Більшість армійських психологів радять це своїм товаришам по зброї – адже це підвищує оптимізм і бойовий дух. До того ж, майже завжди краще бути надміру впевненим, ніж недостатньо.

Переклад статті