Категорії
journal

Вкладайте гроші в те, що можна буде потім перепродати

Правило №1

Новачки, які зробили невеликий капітал і потрапили в сферу бізнесу, деколи роблять одну з серйозних помилок: вони вкладають гроші в те, що потім не можуть перепродати. І щоб не потрапити на такий «гачок», слід при покупці завжди керуватися правилом: не купуйте те, що вам подобається, а те, що подобається іншим людям.

Якщо ви щось купуєте не для себе, а для того, щоб заробити на цьому ще більше грошей, тоді вам зважати лише на те, що буде до смаку іншим людям. А те, що вам подобається, купуйте лише тоді, коли ви будете користуватися цією річчю самі. Але якщо ви хочете згодом продати те, що зараз купуєте, то вкладайте гроші в попит інших людей.

Пам’ятаєте, ви можете придбати земельну ділянку на околиці міста, побудувати шикарний будинок, але потім не продати його лише тому, що тут купувати дім нікому крім вас не вигідно. Зрештою так можна втратити багато грошей, бо навіть якщо зможете продати будинок, то доведеться знизити його вартість до самого мінімуму.

Ніколи не купуйте унікальну річ

Більшість людей воліє купувати те, що для них звичне. Звичайно, унікальна річ може викликати захоплення. Однак не у багатьох вона викличе бажання придбати її. Тому краще вкладайте гроші в те, що є звичним для звичайних людей. Тоді вам не доведеться чекати того рідкісного покупця, який все-таки захоче придбати те, що ви продаєте.

Цим принципом часто користуються геніальні бізнесмени, адже замість того, щоб продавати щось нове і унікальне — вони продають елементарні речі, необхідні великому числу людей. Наприклад  досить популярний і смачний продукт, продажі якого на багато вищі, ніж чогось унікального.

Вкладайте гроші в те, що можна буде потім перепродати

Купуючи якийсь товар або послугу, задайтеся питанням: «Чи є інші люди, яким ця річ або послуга буде цікава?». Якщо такі люди є, тоді купуйте, розвивайте і перепродавайте своє майно. В іншому випадку краще не вкладати гроші в те, що у вас можуть не купити, якщо ви не можете дозволити собі втратити гроші.