Категорії
journal

ТВЕРК – явище, зміст і відоси

Тверк, або “тверкінг” – це хореографічний рух, який по суті означає несамовите крутіння, тріпотіння, розмахування дупою у різноманітних проекціях, площинах та векторах.

Стало популярним дане явище відносно недавно, але дуже швидко стало масовим і смачно вибухнуло в медіа, кліпах та на танцполах загниваючого Заходу. Походить цей двіж цілком очевидно зі стрип-клубів, де в принципі мав місце за очевидних причин. Але з’явившись на цивільних танцюльках в міських клубах та екранах телевізорів, отримав неоднозначну реакцію публіки з консервативними поглядами. Хтось навіть назвав це першим кроком до порнушки на ютубі ;-).

ТверкОсобливим поштовхом для активації розмов про цей движ став виступ Майлі Сайрус (те, що лишилося від Ханни Монтани) на одному із заходів MTV, де вона відчайдушно намагалася “тверкнути” своєю кістлявою дупкою, чим засмутила не тільки тих, кому важлива світла пам’ять про Ханну Монтану, а навіть і тих, хто раніше нейтрально ставився до цієї движухи. Та й узагалі цей її виступ став повноцінним мемом та породив купу приколів у інтернеті, ось один із них:

Тим не менш, тверком займаються навіть професійно, прикладом можуть бути бабери із TwerkTeam, після вибуху тверкової медійної бомби вони трясучи дупою назбирали ні багато ні мало 94 млн. переглядів. Ось наприклад, їх найпопулярніший відос:

Незважаючи на свою недавню появу, тверк уже встиг обрости стереотипами та шаблонами краси 😀
Наприклад, що це движуха виключно чорних дівок, але тут важить і антропометрична складова, адже білим панянкам зазвичай доводеться добряче поприсідати зі штангою, щоб було чим потрясти і без целюліту, а у чорношкірих воно якось саме виходить, типу генетична схильність до тверку :D.

Загалом до цієї двужухи, чи то пак танцю, ну або ж неподобства можна по-різному ставитись, але це явище дуже популярне, тож ми просто повинні були Вам розповісти про це, щоб наш читач лишався в тренді. І наостанок, чому білі дівчата не можуть в тверк (фейк, але все ж):

3 коментарі “ТВЕРК – явище, зміст і відоси”

Обговорення закрито.