Категорії
Факти для дітей

Цікаві факти про баранчиків (овець)

Цікаві факти про баранчиків

016-600x203

  –  овець класифікують за типом їхнього хвоста. Чим довший і більший хвіст, тим дорожче цінується порода.

https://clout.com.ua/
-вівці стали першими свійськими тваринами, яких почали використовувати як живі рекламні носії. Один з фермерів, якому заборонили встановлювати рекламні щити вздовж дороги, почепив всю рекламу на спини овець, що пасуться вздовж дороги. Ефект від рекламної кампанії був не менший, ніж від реклами на щитах.

– у баранів і овець є дивовижна здатність запам’ятовувати свого пастуха. Коли стадо підганяють до водопою, там перемішується багато овець. Однак, коли пастух кличе своїх овець, то всі вони відходять від води і йдуть далі на пасовище. Дуже рідко може зустрітися таке, що чужий баран забрів не в своє стадо. Це трапляється тільки внаслідок хвороб вух і очей.

– барани відрізняються від стадних тварин тим, що вони йдуть завжди за пастухом, а не пастух з-заду поганяє своє стадо.

– у баранів і овець прямокутні зіниці, втім, як і  у мангустів, і восьминогів.

– цікавий той факт, що коли баранчики пасуться на відкритій, ніяк не обгородженій території, то вони збиваються в купу і нікуди один від одного не відходять, а от якщо вони бачать огорожу, то спокійно себе почувають і пасуться, нічого не побоюючись.

https://clout.com.ua/

– є такі породи баранів, що коштують близько 2 000 000 доларів.

https://clout.com.ua/
– фермер в одному з американських штатів прийняв радикальне рішення  боротьби з крадіжками на його  фермі. Він пофарбував всіх овець і баранів в яскраво помаранчевий колір. Фарба з тварин практично не змивається, тому красти таку «яскраву тварину» ні в кого бажання не виникає.

– взимку, в морози, якщо вівці бачать пастуха, то стають навколо нього щільним кільцем, однак варто йому сісти, як вони починають відразу розходитися.

https://clout.com.ua/
-середня тривалість життя баранів та овець визначається в залежності від породи. Найкоротше життя у породи урія – вони живуть лише 6 років, а ось, наприклад, снігові барани в неволі можуть прожити і 24 роки.

– основний раціон у баранів та овець складається з листя і трави, однак вони люблять поласувати й грибами.

– барани мешкають майже на всіх континентах.