Категорії
Цікаві факти

Цікаві факти про Японію ??

Японія – це країна, яка тривалий час була закритою від іноземців. Завдяки цьому в Японії сформувався свій неповторний колорит, який вабить туристів з усього світу. Пропонуємо і вам разом з нами дізнатися більше цікавих фактів про загадкову країну висхідного сонця.

Японія – одна з найбезпечніших країн. У Токіо навіть малі діти можуть самостійно користуватися громадським транспортом. Однак слід бути обережними в годину пік у метро під час тисняви.

На півночі Японії часто підігрівають вулиці, щоб не було ожеледиці. Однак в будинках не передбачають централізованого опалення. Зазвичай Японці самостійно обігрівають своє житло, частіше за все за допомогою кондиціонерів.

На мобільні телефони японців приходять повідомлення ​​системи екстреного оповіщення про природні катаклізми.

В Японії дуже мало найманих працівників з інших країн. Це пов’язано з тим, що згідно із законом мінімальний розмір зарплати для іноземного працівника вищий середньої зарплати японця.

У будинках і деяких громадських місцях в Японії необхідно роззуватися.

Японці вважають, і часто небезпідставно, що всі інші країни небезпечніші і тому нерідко надають перевагу подорожам групами.

Цифру 4 багато забобонних японців намагаються уникати, оскільки ієрогліф, який її позначає, схожий за написанням на слово «смерть».

Японці вважають європейську зовнішність екзотичною.

Навіть у великих містах забутий телефон/велосипед/будь що ніхто не чіпатиме, хіба занесуть в бюро знахідок.

Цікаві факти про Японію полягають в тому, що японці ставитимуться до вас з більшою повагою, якщо ви можете сказати кілька речень їхньою мовою.

Місцеві жителі впевнені, що японську мову вивчити дуже важко.

Замість підпису на документах японці часто ставлять іменну печатку.

Японці дуже працелюбні. Часто вони затримуються на роботі допізна і рідко беруть відпустку.

Японці прискіпливо ставляться до правил етикету. Слід вивчити основні правила хорошого тону перед поїздкою до Японії.

Японці дуже серйозно ставляться до шлюбу . Зазвичай японці створюють сім’ї у віці близько 30 років, коли вже мають певну фінансову стабільність.

В Японії молодь і подекуди старші люди досить екстравагантно одягаються.

Японці люблять відвідувати громадські лазні та басейни. В таких закладах часто немає поділу на жіночі і чоловічі зали.

Здебільшого японці худорляві, не в останню чергу тому величезні борці сумо користуються великою пошаною в Японії.

Японці дуже шанобливо ставляться до трапези. Під час їжі вони можуть розповідати про свої смакові відчуття і гучно сьорбати. Обов’язково похваліть їжу, інакше японці подумають, що ви неввічливі.

Японці полюбляють снідати рисом з соєвими бобами.

Цікавим фактом про Японію є й те, що зазвичай японці не використовують багато прянощів під час приготування їжі. Вони замінюють їх соєвими соусами.

У японських магазинах можна знайти дивні для нас смаки продуктів. Наприклад, томатний газований сік або чіпси із солодким смаком.

Знамените саке за технологією виробництва ближче до пива, ніж до горілки.