Категорії
Факти для дітей

Цікаві факти про кропиву

Цікаві факти про кропиву

– кропива пече через те, що  на її маленьких голочках міститься мурашина кислота.

– до сімейства кропив’яних входить майже 60 видів рослин. Середовищем проживання вони вибрали, в основному, тропіки.

–  кропива є відмінним кормом для більшості великої рогатої худоби.

https://clout.com.ua/ –   кропиву часто використовують для зберігання швидкопсувних продуктів у спеку, якщо немає можливості використовувати холодильник. М’ясо або рибу можна обкласти листям кропиви і за їх схоронність протягом декількох годин можна не переживати.

–  є такі види кропиви, доторкнувшись до яких можна померти. На щастя вони ростуть лише у тропіках.

–  молоденькі листочки кропиви часто вживають в їжу, роблячи з них супи і салати. Обшпаривши окропом листя кропиви, вони втрачають свою «колючість».

https://clout.com.ua/

 –  у деяких країнах з кропиви навіть роблять вино. Наприклад, у Англії, для того щоб приготувати  3 000 літрів цього напою, знадобиться лише 40 кілограм листя кропиви.

–  існують такі види метеликів, у яких кропива є улюбленими ласощами.

https://clout.com.ua/– кропива дуже добре впливає на стан волосся. Не дарма її екстракт входить до складу дуже багатьох шампунів.  Її екстракти можуть прискорювати ріст і запобігати випаданню волосся.

–  вважається, що кропива здатна відганяти злих духів. Саме тому часто бабусі  у селах клали за вікном невеликі пучки кропиви.

–  з кропиви можна отримати тканину.  За властивістю вона дуже нагадує льон. Під час війни німецькі солдати шили собі обмундирування саме з кропиви.